ZSZ Staszic CKU Ostroda - Nauczyciele
  • 1 Zawodowy zawrót głowy
    Technik mechanik
  • 2 Zawodowy zawrót głowy
    Technik usług fryzjerskich
  • 3 Zawodowy zawrót głowy
    Technik architektury krajobrazu
  • 4 Zawodowy zawrót głowy
    Technik logistyk - możliwość wyboru specjalności wojskowej i inne koniecznie sprawdź
  • 5 A w czasie wolnym ...
    rozrywka
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot/y nauczany/e

1.       

Teodorowicz Anna  - DYREKTOR SZKOŁY

fizyka

2.       

Rudzińska Elżbieta – wicedyrektor d.s. szkół dla dorosłych

biologia

3.       

Marchlewski Dariusz – wicedyrektor d.s. szkół młodzieżowych

mechaniczne

4.       

Klonowska Hanna – kierownik Pracowni Ćwiczeń Praktycznych

przedsiębiorczość, ekonomiczne

5.       

Kaszczyński Piotr – kierownik szkolenia praktycznego

mechaniczne, ochrona środowiska

6.       

Wierzbowska Daria

pedagog

7.       

Chrzanowska Anna

język polski, wiedza o kulturze

8.       

Krajewska Agata

język polski

9.       

Sadowska Joanna / w zast. Chmiel Małgorzata

język polski, n-l biblioteki

10.   

Świątek Krzysztof

języki obce nowożytne

(niemiecki i angielski)

11.   

Grabowska Anna

12.   

Nowicki Marcin

13.   

Ćwirynkało Katarzyna

14.   

Kotwicka Magdalena/ w zast. Katarzyna Czupryniak

15.   

Rutkiewicz Anna

16.   

Kalwiński Sławomir

historia, wiedza o społeczeństwie, w-f

17.   

Opara Krystyna

historia, historia i społeczeństwo

18.   

Wojtowicz Teresa – doradca zawodowy

19.   

Kujawa Elżbieta

religia

20.   

Dudek Monika

matematyka

21.   

Grygier Anna

22.   

Malecka Wioletta

matematyka, informatyka

23.   

Klonowska Małgorzata

matematyka, fizyka, elektromechaniczne, wok

24.   

Luczek Agnieszka – doradca zawodowy

ochrona środowiska

 geografia

25.   

Filipuk Andrzej

edukacja dla bezpieczeństwa, bezpieczeństwo i  higiena pracy

26.   

Laskowski Tomasz

wychowanie fizyczne

27.   

Ostrowska Kamila

biologia, architek. krajobr., fryzjerskie

28.   

Nowohońska Alina

wychowanie fizyczne

29.   

Księżopolski Maciej

30.   

Stano Arkadiusz

31.   

Rybiński Dariusz

mechaniczne i logistyczne

32.   

Przybyszewski Cezary

33.   

Zakrzewski Krzysztof

logistyczne

34.   

Kopytowska Dorota

architektura krajobrazu

35.   

Żukowska Anna

Gastronomiczne, chemia

36.   

Witkowska Wioletta

fryzjerskie

37.   

Banasiuk Honorata

38.   

Wioletta Dawidczyk

przedsiębiorczość, ekonomiczne

39.   

Piękoś-Janulis Danuta

40.   

Łukasik Wojciech

elektromechaniczne, stolarskie, nauka jazdy

41.   

Kierozalska Małgorzata

nauczyciele biblioteki

42.   

Kulaszewicz Katarzyna  - oligofrenopedagog

43.   

Kowalska Ewa

44.   

Kowalczyk Anna

45.   

Bunalska Monika

administracja

46.   

Miąskowska Katarzyna

Copyright © 2017. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook