ZSZ Staszic CKU Ostroda - Koniec roku szkolnego maturzystów ze „Staszica”
 • 1 Zawodowy zawrót głowy
  Technik mechanik
 • 2 Zawodowy zawrót głowy
  Technik usług fryzjerskich
 • 3 Zawodowy zawrót głowy
  Technik architektury krajobrazu
 • 4 Zawodowy zawrót głowy
  Technik logistyk - możliwość wyboru specjalności wojskowej i inne koniecznie sprawdź
 • 5 A w czasie wolnym ...
  rozrywka
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Koniec roku szkolnego maturzystów ze „Staszica”

 

dsc0272829 kwietnia pożegnaliśmy naszych maturzystów. Uroczystość zakończenia roku szkolnego była pełna wzruszeń i niespodzianek.

W części oficjalnej, po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu Hymnu Narodowego nastąpiła zmiana chorążego z pocztu sztandarowego. Obecny chorąży Cezary Jankowski przekazał sztandar młodszemu koledze Przemkowi Redkowi.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor wygłaszając do maturzystów kilka ciepłych słów. Maturzyści dziękowali dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w ich edukację.

Pani Kamila Ostrowska, która nauczała maturzystów przedmiotów zawodowych związanych z architekturą krajobrazu, została obdarowana, specjalnie dla niej przygotowanym tablo z historią ich wspólnych dokonań.

Wychowawca klasy maturalnej Krzysztof Zakrzewski, były wojskowy, pasjonat militariów, został w specjalny sposób uhonorowany przez swoich wychowanków. Na jego cześć oddali oni salwę honorową, z pistoletów kapiszonowych. Wywołało to zaskoczenie i radość wychowawcy jak i wszystkich na sali. Maturzyści wręczyli wychowawcy wielką tablicę ze swoimi podpisami. Było to miłe i wzruszające.

Uczniowie klasy maturalnej odebrali też nagrody. Nagroda I stopnia wręczona została Natalii Kurowskiej, Joannie Wiśniewskiej i Oliwerowi Gutkowskiemu. Nagrody III stopnia odebrały Ewa Siemieńska i Monika Dutkowska.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem maturzystom Statuetek „Bajkowych Gwiazd Staszica” np. „Pocahontas” zdobyła Ewa Siemieńska za uratowanie klasy organizując prawie sama studniówkę. „Włóczykij” to Rajmund Ruczyński, „Bolek i Lolek” – Adrian Ruciński i Sebastian Piotrowicz – nierozłączni jak Bolek i Lolek. Jeśli są w szkole to obaj, jeśli ich nie ma – to obu. Niekorzystając z telefonów komórkowych przekazują sobie wiedzę telepatycznie. Statuetkę otrzymał również wychowawca klasy pan Krzysztof Zakrzewski, jako przywódca stada, którego głos rozchodzi się od Sahary aż po Przylądek Dobrej Nadziei – Statuetka „Król Lew”.

Galeria zdjęć

Copyright © 2017. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook