ZSZ Staszic CKU Ostroda - 2015/16
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

IPN w "Staszicu"

dsc 015520 listopada odbyło  się spotkanie młodzieży klas: 3Tlr i 2Traf z przedstawicielką IPN oddział w  Gdańsku. Tematem spotkania była projekcja filmu o Wołyniu oraz pogadanka. Młodzież wykazała się zainteresowaniem, a film wywołał wielkie wrażenie. Na spotkaniu młodzież była pod opieką p. E. Kujawy, która koordynuje projekt w Staszicu.

 

 

Galeria zdjęć

Posprzątali Drwęcę

kajaki 03230 maja br. uczniowie ZSZ im. S. Staszica i CKU w Ostródzie, uczestnicy Hufca Pracy 14-10 w Ostródzie wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Drwęcą, na trasie Idzbark-Ostróda. Nie był to jednak zwykły spływ. Przedsięwzięcie było połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Młodzież oprócz wioseł i kapoków wyposażona została w dodatkowy „sprzęt”, a mianowicie worki na śmieci. Impreza miała mi.in. na celu oczyszczenie koryta rzeki Drwęcy z zalegających tam śmieci. W czasie kilkugodzinnej akcji zebrano kilka kilogramów śmieci, głównie plastikowych butelek i puszek.
W spływie wzięło udział dwudziestu młodych ludzi wraz z opiekunami.

Wydarzenie zorganizowane zostało dzięki uprzejmości pana Pawła Dziedzickiego z Aktywnej Agroturystyki w Starych Jabłonkach, który udostępnił kajaki. Bardzo dziękujemy.

Galeria zdjęć

Powiatowy Konkurs Savoir – Vivre

dsc037932 czerwca w Zespole Szkół Licealnych w Morągu odbył się XII Powiatowy Konkurs Savoir – Vivre. Celem konkursu było propagowanie zasad savoir – vivre wśród młodzieży oraz kształcenie umiejętności kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.

Naszą szkołę reprezentowały Aneta Kasprowicz, Kamila Piotrowicz z klasy III Taf oraz Żaneta Bobkowska z IITL.

O zwycięstwie w konkursie rozstrzygnęła dopiero dogrywka między Liceum Ogólnokształcącym w Ostródzie, a naszą szkołą. Aneta, Kamila i Żaneta przegrały jednym punktem, jak się okazało, źle usłyszały pytanie.

Dziewczęta zajęły wspaniałe II miejsce. Gratulujemy im serdecznie, a za rok czekamy na rewanż.

Galeria zdjęć

„Staszicówka”

p524412824 maja wspólnymi siłami nauczycieli, uczniów i rodziców zorganizowaliśmy w naszej szkole imprezę plenerową tzw. „Staszicówkę”. Przygotowaliśmy wspaniałe i różnorodne ciasta i desery, napoje oraz wiele specjałów na grilla. Uczniowie i nauczyciele wspólnie grillowali i świętowali. Dopisała nam wspaniała pogoda, a razem z nią świetne humory. Wszyscy czekamy na następną „Staszicówkę” za rok.

 

Galeria zdjęć

Dzień Europy

 

Copyright © 2020. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook