ZSZ Staszic CKU Ostroda - Wigilia tuż… tuż…
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Wigilia tuż… tuż…

 img 448714 grudnia 2016 r. klasa I ie uczestniczyła w uroczystym w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Hufiec Pracy 14-10 w Ostródzie. Już teraz mogliśmy poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Było naprawdę świątecznie i miło.

Na wstępie komendant Teresa Wojtowicz powitała przybyłych gości: ks. prałata Romana Wiśniowieckiego  - proboszcza parafii NP NPM w Ostródzie, p. Annę Teodorowicz - wicedyrektora naszej Szkoły, p. Sylwię Tumińską -  dyrektora Biura Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, p. Barbarę Konstantynowicz - kierownika Internatu przy ZSZ im. S. Petofi oraz naszych uczniów wraz z wychowawczynią  p. Wiolettą Dawidczyk.

Uczniowie naszej Szkoły z uwagą wysłuchali odczytaną przez Księdza ewangelię nawiązującą do narodzin Jezusa, po czym podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy świąteczne życzenia. Młodzież zaprezentowała, przygotowany pod opieką wychowawców HP, montaż słowno – muzyczny na temat tradycji świąt Bożego Narodzenia na przestrzeni dziejów. Na koniec wszyscy uczestnicy spotkania wzięli udział w konkursie dotyczącym obrzędów świątecznych, śpiewali znane kolędy kosztując tradycyjnych potraw. Ten miło spędzony czas utrwaliliśmy na załączonych fotografiach.

Galeria zdjęć

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook