ZSZ Staszic CKU Ostroda - Spotkanie z rodzicami
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Spotkanie z rodzicami

dsc 0044 copy W dniu 19.01. 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodzicami, podczas którego przedstawiono tematykę cyfrowego bezpieczeństwa w Internecie oraz cele projektu Cyfrowobezpieczni. pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa.

Mentor Bezpieczeństwa Cyfrowego w naszej szkole przeprowadził prelekcję w oparciu o prezentację „Bezpieczeństwo Cyfrowe dzieci i młodzieży - spotkanie informacyjne dla rodziców” oraz zaprezentował film dla rodziców dostępny na stronie projekty Cyfrowobezpieczni.pl.

Rodzice zapoznali się z możliwymi zagrożeniami oraz sposobami bezpiecznego korzystania z Internetu. Większość rodziców uczestniczących w spotkaniu otrzymało poradniki "Jak zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w Internecie?".

Ze względu na fatalne warunki drogowe w tym dniu, niektórzy rodzice nie dotarli na spotkanie ogólne. Wychowawcy klas otrzymali prezentację i materiały do zaprezentowania na klasowych zebraniach, które odbędą się w lutym.

Galeria zdjeć

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook