ZSZ Staszic CKU Ostroda - "Staszic” przyjazny wolontariatowi
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

"Staszic” przyjazny wolontariatowi

dsc 0212 W czwartek 16 II odbyło się w naszej szkole spotkanie klubów i kół wolontariatu, które otrzymały certyfikat „Szkoła przyjazna wolontariatowi” . W imieniu naszej Szkoły z rąk Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, Pani Bożeny Janowicz oraz Lidera Warmińsko – Mazurskiego Wolontariatu Pani Jolanty Dakowskiej wyróżnienie odebrała Pani Dyrektor Maria Rymarska – Pszenna.

Uroczystość przygotowali wolontariusze ‘Klubu Ośmiu’ z p. Krzysztofem Świątkiem, salę przystroili architekci z kl 1 Tlma pod kierownictwem p. Kamili Ostrowskiej oraz nauczycielek biblioteki szkolnej, poczęstunek serwowali nasi kucharze – uczniowie klas 1 sk i 2 fk pod czujnym okiem p. A. Żukowskiej, oprawę muzyczną zapewniła grająca przepięknie na skrzypcach Dominika Wilków z klasy 1 Tlma, zaś całość prowadziła uczennica klasy IV Taf Klaudia Janicka.

Po części oficjalnej był czas na wspólne rozmowy uczniów i opiekunów wolontariatu z różnych szkół przy kawie, herbacie i pysznych ciastach.

Spotkanie było połączone z akcją charytatywną „Dla Małgosi” – dziękujemy wszystkim wolontariuszom z różnych szkół, uczniom i nauczycielom „Staszica” oraz słuchaczom formy wieczorowej i zaocznej CKU za przyniesione dary, które przekazane zostały rodzinie osoby potrzebującej.

Galeria zdjęć

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook