Technik logistyk - możliwość wyboru specjalności wojskowej i inne koniecznie sprawdź
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Turniej Piłki Nożnej Chłopców z Gimnazjów

dsc09346W dniu 28 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i CKU w Ostródzie odbył się coroczny halowy turniej piłkarski „Przyjaciele Staszica 2017”. Tegoroczne rozgrywki zgromadziły aż 80 piłkarzy z gimnazjów powiatu ostródzkiego. W fazie zasadniczej 8 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy, w których grano „każdy z każdym”, po czym najlepsze dwa zespoły awansowały do półfinałów. W najlepszej czwórce turnieju znalazły się dwa gimnazja z Ostródy (Nr 1 i Nr 2) oraz Durąg i Stębark. Prawo gry o I miejsce wywalczyło Gimnazjum Nr 1 Ostróda po zwycięstwie 2:1 nad Gimnazjum Nr 2 oraz Durąg po wygranym meczu półfinałowym ze Stębarkiem dopiero po rzutach karnych. W wielkim finale nieznacznie lepsi okazali się gimnazjaliści z GM 1 Ostróda, którzy pokonali swoich kolegów z Durąga 3:1. W meczu o III miejsce GM 2 Ostróda 4:2 pokonało Stębark. Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Staszica i CKU mgr Maria Rymarska-Pszenna wręczyła puchary i statuetki najlepszym drużynom i wyróżnionym piłkarzom. Słodkie niespodzianki w postaci pączków ufundowanych przez Piekarnię EMILIA otrzymali wszyscy uczestnicy zawodów. Oto najważniejsze rozstrzygnięcia turnieju: