ZSZ Staszic CKU Ostroda - 2016/17
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Pierwsze uliczne 3D w Ostródzie

img 1191 2Obrazy 3D powstające na powierzchni poziomej i pionowej są bardzo młodą  dziedziną sztuki współczesnej, określaną również jako graffiti 3D. Jako że w Ostródzie nikt nie podjął się tego zadnia, nasza szkoła postanowiła uatrakcyjnić czas spędzany w murach naszej szkoły. Dzięki temu powstał projekt namalowania graffiti 3D przed wejściem do budynku. Autorki – Paulina, Jagoda i Wiktoria - namalowały wyrastające „drapacze chmur”, które mają symbolizować nowoczesność, inwestycję w przyszłość i potęgę tkwiącą w Waszych umysłach – „wystarczy tylko chcieć…”.

 

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Hura, Hura mamy WAKACJE !!!

dsc 737023 czerwca zakończył się rok szkolny. Zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby oficjalnie zakończyć rok ciężkiej i wytężonej pracy. Pani dyrektor Maria Rymarska – Pszenna wręczyła nagrody uczniom, którzy wypracowali najlepsze wyniki.

Nagrody I stopnia odebrali . E. Mackiewicz, P. Kamieniecka, A. Kowalska, M. Tymkowska, A. Dymczyk, P. Makuch, G. Pawelczyk, I. Grzybowska, A. Kuzioła, D. Wilków, W. Brzozowska, P. Jakielska, J. Mucha, Ż. Bobkowska, K. Skolmowska.

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Biegi uliczne

dsc0518917 czerwca reprezentacja „Staszica” w składzie J. Mucha, A. Mucha, D. Wróblewski, A. Janowski, P. Balcerzak, M. Burakiewicz, K. Kwiatkowski, D. Wilków, S. Mucha, W. Brzozowska, N. Kępka, J. Ciosek, P. Klukowska, W. Sawka brała udział w XXVII Ostródzkich Biegach Ulicznych, Bieg memoriałowy im. Zdzisława Krzyszkowiaka.

Uczniowie „Staszica” zajęli I miejsce zespołowo, Dominika Wilków wywalczyła III miejsce indywidualnie. GRATULUJEMY!!!

Galeria zdjęć

Górska wyprawa uczniów kl. 2 Tlf

dsc 1666Od tygodni zacieraliśmy ręce na myśl o wyjeździe w Beskid Makowski i Beskid Śląski. Zebrała się ochocza grupa łazików i smakoszy przygód, którzy gotowi byli na cztery noce dwie spędzić w pociągu, by szturmować Babią Górę (1725 m n.p.m.) i Baranią Górę (1220 m n.p.m.). Ruszyliśmy więc przed siebie pojazdem Intercity do Makowa Podhalańskiego, potem zamówionym busem do Zawoi – najdłuższej wsi w Polsce, a właściwie od razu na przełęcz Krowiarki, gdzie zaczynał się szlak na Babią.

 

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

List do Uczennic i Uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie

szukam wakacyjnych liderów. Nie muszą być najwięksi i najsilniejsi, dobrego lidera cechuje przede wszystkim mądrość i odpowiedzialność za członków grupy. Lider, to ktoś kto wstawi się za słabszym, zareaguje na krzywdę innych, dostrzeże niebezpieczeństwo, powie „nie” zbędnemu ryzyku. Czy są wśród Was tacy? Nie mam wątpliwości, że tak!

Zakończenie roku szkolnego to najwłaściwszy moment, aby zwrócić Waszą uwagę na kwestię bezpieczeństwa. Moi drodzy, bezpieczeństwo to nie puste hasło, slogan czy internetowy hasztag, który wymyślili dorośli, aby uprzykrzyć wam wakacje. Za tym słowem kryje się najwyższa troska o to, aby wasz – nie ma co ukrywać - najlepszy czas w roku, upłynął bez niepotrzebnych problemów.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook