ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bieżące
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Międzyklasowy turniej w piłkę siatkową chłopców

dsc 08568 stycznia 2020r odbył się międzyklasowy turniej w piłkę siatkową chłopców. Do turnieju zgłosiło się dwanaście klas. Pierwsze mecze rozpoczęły się godzinie 9.00. Mecz finałowy zakończył się o godzinie 14.05. Wszystkie klasy musiały rozegrać co najmniej pięć spotkań. Finałowa czwórka o jedno spotkanie więcej. Klasyfikacja końcowa:

I miejsc klasa I WP, II miejsce klasa IV TLma, III miejsce klasa II WF, IV miejsce Klasa IIW.

Gratulujemy .

Galeria zdjęć

"Paczki świąteczne dla klasy patronackiej WSO"

wso paczka18 grudnia, w samo południe, uczniowie klasy patronackiej WSO zostali zaskoczeni podarkami od Mikołaja Z WSO. W małych paczkach znalazły się drobne upominki. Uczniowie nie kryli zaskoczenia, a samo spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze.

„Poznaj swoje prawa w pracy”.

pip17 grudnia 2019r. w Olsztynie odbyły się eliminacje regionalne  VII edycji konkursu uczniów  szkół ponadpodstawowych  „Poznaj swoje prawa w pracy”.

 Naszą szkołę reprezentowali Natalia Ruść i Patryk Jasiński .  W eliminacjach uczestniczyli uczniowie  szkół z całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Rywalizacja była zacięta. Po podliczeniu wyników okazało się, że  kilkunastu uczestników osiągnęło maksymalną ilość punktów. Aby wyłonić trzech uczniów, którzy będą reprezentowali nasze województwo na szczeblu centralnym, potrzebna była dogrywka.

Konkurs przygotowała i prowadziła Okręgowa Inspekcja Pracy  z Olsztyna. Uczniów Staszica przygotowywał p. Andrzej Filipiuk.

Uczniowie Staszica wiedzą „jak żyć zdrowo”

dsc 057413 grudnia w naszej szkole odbył się rejonowy etap olimpiady „Promocja Zdrowego Stylu Życia”. Wśród wielu uczestników, bezkonkurencyjny okazał się Karol Szczepański – uczeń klasy II Traf ZSZ im. Staszica i CKU. Gratulujemy Ci Karolu. Jesteśmy z Ciebie dumni.

Olimpiadę nadzorował Ostródzki Oddział PCK, natomiast z ramienia szkoły zaangażowane były K. Ostrowska i E. Kujawa.

 

Galeria zdjęć

Razem możemy więcej

szlachetna paczkaŻeby współpracować, potrzeba naprawdę niewiele – dwie otwarte na współpracę osoby, dobry pomysł i zachęcenie uczniów – z tego założenia wyszli opiekunowie wolontariatu ZSZ im. S. Staszica i CKU oraz SP w Zwierzewie – Krzysztof Świątek i Agnieszka Turulska.

Pomysł był prosty – do dwóch grudniowych akcji charytatywnych – tradycyjnej już w naszej szkole „Szlachetnej Paczki” oraz zupełnie nowego przedsięwzięcia „Świątecznej pomocy Polakom na Kresach” zaangażowaliśmy uczniów i wolontariuszy z obu szkół, zgodnie z maksymą „każdy według możliwości”. Grupa ze Zwierzewa wykonała świąteczne kartki oraz przygotowała pięknie oklejone kartony, grupa ze „Staszica” zorganizowała zbiórkę potrzebnych artykułów i transport. Wolontariusze z obu szkół (do których dołączyli również uczniowie z IV LO w Olsztynie) zorganizowali zbiórkę słodyczy, przekazując  cały bagażnik słodyczy do ZSO Nr 3 z Olsztyna – to ta szkoła od wielu lat organizuje akcję pomocy rodakom na Wileńszczyźnie. „Szlachetna Paczka” to siedem kartonów wypełnionych artykułami spożywczymi i chemicznymi, przekazanych w miniony weekend (7-8 grudnia) potrzebującym. Świetnie jest pomagać razem – następne pomysły na akcje już kiełkują.

Copyright © 2020. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook