ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bieżące
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Turniej Wiedzy Pożarniczej

konkurs pozarniczy15 marca 2018 r. w Centrum Kultury Ostródzkiego Zamku  odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej pod Patronatem  Burmistrza Miasta  Ostródy. Głównym celem turnieju była popularyzacja zagadnień ochrony przeciwpożarowej wśród młodzieży szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie  z klas technikum : Michał , Patrycja i Jakub . W swojej grupie wiekowej, szkoły ponadpodstawowe, Jakub po części pisemnej zajął drugie miejsce. Przystąpił do części ustnej , ale tu trochę zabrakło szczęścia. Gratulujemy im godnego reprezentowania naszej szkoły.

PROFILAKTYKA W STASZICU

dsc 0795W dniach 13,14 i 15.03.2018 roku odbyły się spotkania edukacyjno-profilaktyczne dla uczniów naszej szkoły. Zajęcia zostały  poprowadzone przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji  w Ostródzie. Serdecznie dziękujemy  starszej sierżant, pani Ewelinie Szczerbowskiej  za przekazane informacje naszym uczniom i nauczycielom. Pedagodzy.

 

Galeria zdjęć

Dzień Kobiet w "Staszicu"

dzien kobiet2W czwartek dnia 8 marca 2018, jak co roku, w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji męska część społeczności uczniowskiej przygotowała kotyliony okolicznościowe w kształcie kwiatka, które zwalniały wszystkie uczennice z pytania w tym dniu. Dla damskiej części pracowników szkoły były przygotowane życzenia, które zostały złożone na ręce Pani Dyrektor Anny Teodorowicz oraz symboliczne kwiaty dla każdej z Pań.

Jeszcze raz  Wszystkim Paniom życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Bądźcie z nami do końca świata i jeden dzień dłużej.

                                                  Oddana męska część społeczności uczniowskiej STASZICA

Staszic u Amazonek

img 0241 11 marca „Staszic” odwiedził Ostródzkie Amazonki. Uczennice klasy IV Tla Paulina Filipek i Zuzia Wiloch kształcące się w zawodzie Technik Architektury Krajobrazu przeprowadziły wiosenne zajęcia warsztatowe, pod kierunkiem p. Kamili Ostrowskiej z grupą Ostródzkich Amazonek. Temat przewodni warsztatów brzmiał „ Wiosna w ogrodzie”. Amazonki z uczennicami prowadziły przede wszystkim dyskusję na temat uprawy i pielęgnacji róż. Doświadczone Amazonki  podzieliły się swoją „babciną” wiedzą z  Paulina i Zuzią, a one przekazały im swoją fachową wiedzę na temat pielęgnacji róż w ogrodzie. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, ciepłej atmosferze. Fajnie jest dzielić się zdobytą wiedzą ze starszymi od siebie paniami – stwierdziły uczennice, ale ciekawie jest posłuchać porad doświadczonych długoletnią praktyką ogrodniczek.

Galeria zdjęć

1 Marca Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

dsc 0662Z tej okazji w „Staszicu” odbył się apel poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych. Młodzież przygotowała montaż słowno-muzyczny udowadniając, że Żołnierze Wyklęci żyją. Żyją dotąd, dopóki istnieje pamięć o nich, dopóki pamięta o nich Polska. W bardzo ładnej scenerii przedstawiono historię, fragmenty filmów oraz muzykę poświęconą pamięci żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy walczyli o prawo do życia w wolnej  i suwerennej Polsce. 

 

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook