ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bieżące
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Wyniki konkursu na najbardziej świąteczną salę lekcyjną

dsc 0392Dnia 6 grudnia 2018r. został rozstrzygnięty konkurs na najbardziej świąteczną salę lekcyjną

W skład komisji konkursowej:
kierownik warsztatów szkolnych – Hanna Klonowska
przewodnicząca SU - Paulina Laskowska
opiekun SU - Kamila Ostrowska,

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Szkoła Wierna dziedzictwu

certyfikatDnia 29.11 2018 w Kuratorium Oświaty w Olsztynie został wręczony Zespołowi Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie certyfikat Szkoła Wierna Dziedzictwu. Jest to efekt działań wszystkich nauczycieli promujących patriotyzm  w naszej szkole. Składały się na nie między innymi i wycieczka rowerowa do Miłomłyna – pod pomnik Inki, udział w konkursach plastycznych „Rok dla Niepodległej” i  „Orzeł biały- Nasza duma”. Należy także wspomnieć o apelach z okazji Narodowego Święta Niepodległości i  „Dnia Żołnierzy Wyklętych”. W sumie wszystkich działań promujących patriotyzm w roku szkolnym 2017/ 2018 było ponad 30. Koordynatorami przedsięwzięcia byli Małgorzata Kierozalska i Sławomir Kalwiński.

Wolontariusze na TAK!

wykad o narkotykachTrójka Staszicowych wolontariuszy: Klaudia Krzyżaniak, Natalia Ruść oraz Patrycja Pisarkiewicz, wraz z opiekunem, p. Krzysztofem Świątkiem, uczestniczyła w weekend 30 XI- 1 XII w Ogólnopolskiej Konferencji Wolontariatu odbywającej się w tym roku pod hasłem „Ukryte zagrożenia uzależnień” Jeśli ktoś myśli, że konferencja o uzależnieniach może być nudna, to grubo się myli – debata oksfordzka ( z udziałem Patrycji) , nagrywanie filmu, przygotowanie scenki teatralnej oraz plakatów, a także wiele gier i zabaw integracyjnych – to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Fundację Joanny Fabisiak „Świat na TAK” , które czekały na młodzież w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce”  na Warszawskich Bielanach. Hitem drugiego dnia  było rewelacyjne szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy, prowadzone przez niesamowitych ratowników z Fundacji Ratownictwo  Motocyklowe Polska (których spróbujemy może w przyszłym roku zaprosić do szkoły:). Jedno jest pewne – za rok jedzie nas tam więcej!

Galeria zdjęć

XVIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy O HIV/AIDS

hiv aids1 grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS. W tym roku, już po raz osiemnasty, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostródzie zorganizowała z tej okazji Powiatową Olimpiadę Wiedzy o HIV/AIDS. Olimpiada jest adresowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu ostródzkiego, a jej celem jest popularyzowanie wiedzy młodzieży z zakresu profilaktyki HIV/AIDS i innych chorób zakaźnych, jak również promowanie zdrowego stylu życia bez narkotyków, alkoholu, niedojrzałych i nieodpowiedzialnych zachowań. Olimpiada odbyła się 30 listopada w Zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie. Wśród uczestników znaleźli się też uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego, którzy zostali wyłonieni jako najlepsi na etapie szkolnym. Gratulujemy godnego reprezentowania naszej Szkoły!

Listopadowe wspomnienia na 100-lecie niepodległości

dsc00014Podczas hucznych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę wolności w Sali Reprezentacyjnej Centrum Kultury w Ostródzie odbył koncert galowy ”NASZA POLSKA NIEPODLEGŁA”. W trakcie koncertu, pełniący jeszcze wówczas funkcję burmistrza, Czesław Najmowicz, wręczył „Medale 100-lcia Odzyskania Niepodległości” osobom szczególnie zaangażowanym we współorganizowanie imprez patriotycznych. Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści: Zespół Tańca Polskiego Mazur pod kierunkiem Grzegorza Łabacza, Zamkowy Chór Kameralny Andrzeja Kowalskiego, soliści Opery Śląskiej: Jolanta Wagner, Sylwester Kostecki, Michał Krężelski – z fragmentami „Halki”. Sala wypełniona była po brzegi, ostródzianie zaśpiewali hymn oraz wspólnie z chórzystami wtórowali podczas wykonywanych pieśni patriotycznych.

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook