ZSZ Staszic CKU Ostroda - OD REKLAMY U WOKULSKIEGO DO TECHNOLOGII CYFROWEJ
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

OD REKLAMY U WOKULSKIEGO DO TECHNOLOGII CYFROWEJ

dsc 0043Trzeba na jutro postawić karuzelę, bo fontanna już spowszedniała (B. Prus, Lalka).

W grudniowy poniedziałek 2017 roku klasa Technik Organizacji Reklamy odwiedziła Agencję Reklamową YOONA w Ostródzie. Dzięki uprzejmości pracowników mieliśmy okazję zobaczyć produkty reklamowe firmy, techniki druku oraz zapoznać się ze specyfiką pracy w agencji reklamowej.

Dziękujemy Panu Krajewskiemu za ciekawe przekazanie informacji na interesujące nas tematy, przedstawienie tajników wiedzy dotyczących obsługi klienta i umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności i predyspozycji w praktyce.

Wioletta Dawidczyk

 

Jako przyszli specjaliści w zawodzie Technik Organizacji Reklamy w Zespole Szkół Zawodowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie, chcielibyśmy serdecznie podziękować Agencji Reklamowej YOONA za wprowadzenie nas w świat reklamy od zaplecza. Dzięki Wam dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca, gdy klient nie widzi - czyli zanim produkt trafi do rąk zleceniodawcy. To było bardzo ciekawe spotkanie, na którym mogliśmy usłyszeć o rzeczach, o których na lekcjach, z książek, nie dowiedzielibyśmy się.

Mamy ogromną nadzieję,  że będziemy mieli jeszcze niejedną możliwość poznania wielu tajników reklamy w Waszej firmie.

Pozdrawiamy gorąco! Klasa I Tlr :D

Galeria zdjęć

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook