ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bieżące
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Listy przyjętych do ZSZ im. S. Staszica i CKU

Technikum

  

Branżowa Szkoła I Stopnia

Ale się działo :)

ŻEGNAJ SZKOŁO!

dsc 231322 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Staszicu.  Minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłych nauczycieli: Pani pedagog Darii Wierzbowskiej oraz emerytowanego nauczyciela wychowania fizycznego Pana Zbigniewa Kołodziejskiego.

Uczniowie podziękowali  wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich kształcenie. Były kwiaty, łzy wzruszenia i … nagrody. Pani dyrektor  Anna Teodorowicz wręczyła  wyróżniający się uczniom nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie oraz za aktywną działalność na rzecz szkoły.

W tym roku mury naszej szkoły opuścili absolwenci klas trzecich ZSZ. Mamy nadzieję, że powrócą do nas jako słuchacze  CKU.

Pani dyrektor  Anna Teodorowicz podziękowała uczniom, nauczycielom  i pracownikom szkoły za pracę w minionym roku szkolnym. Wszystkim życzyła udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć

Seminarium branżowe

dsc 1177Dzięki gościnności Pani Dyrektor Anny Teodorowicz w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego, szkole o ponad 70-letniej tradycji w kształceniu zawodowym odbyło się seminarium branżowe. Jest to już kolejne po Olsztynie i Elblągu spotkanie  lokalnych przedsiębiorców  z pracownikami oświaty.

Przedsiębiorcy z branży meblarskiej, usługowej, turystyczno-gastronomicznej, jachtowej, spożywczej, mechanicznej oraz budowlanej zostali zapoznani ze zmianami w kształceniu zawodowym.

Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Zaskakujące podziękowanie dla wolontariuszy „Staszica”

zakwolontariatuPo całym roku niesienia w różny sposób pomocy innym wolontariusze „Staszica” mogli wziąć udział w nietypowej zabawie – jako podziękowanie za ich działalność w wolontariacie mieli okazję wejść do „escape roomu” – pokoju, z którego wyjść trzeba w ciągu jednej godziny rozwiązując zagadki prowadzące do odkrycia sposobu wyjścia i zrekonstruowania wydarzeń. Ponieważ pomieszczenie stylizowany było na pokój przesłuchań, były też spreparowane protokoły, akta, ślady, odciski palców oraz kajdanki  i kluczyki. Zabawa była przednia i obie grupy była blisko całkowitego rozwiązania zagadki. Zabawa odbyła się we wtorek, 12.06.2018 w Kościele Chrześcijan Baptystów w Ostródzie, a za pomoc w jej organizacji i przeprowadzeniu serdecznie dziękujemy Jarosławowi Ławnickiemu. Liczymy na dalszą współpracę!

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook