ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bieżące
 • 1 Zawodowy zawrót głowy
  Technik mechanik
 • 2 Zawodowy zawrót głowy
  Technik usług fryzjerskich
 • 3 Zawodowy zawrót głowy
  Technik architektury krajobrazu
 • 4 Zawodowy zawrót głowy
  Technik logistyk - możliwość wyboru specjalności wojskowej i inne koniecznie sprawdź
 • 5 A w czasie wolnym ...
  rozrywka
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Przedsiębiorstwa w „Staszicu”

Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego to placówka, która kształci nowocześnie, odpowiadając na potrzeby przedsiębiorstw, korzystając ze swojej ponad 70-letniej tradycji. Mając na uwadze szczególną rolę pracodawców w procesie kształcenia zawodowego, „Staszic” podjął inicjatywę nawiązania ścisłej współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami, czego efektem jest podpisanie umów o współpracę na rzecz kształcenia zawodowego młodzieży,
na potrzeby lokalnego rynku pracy.

logoekobudlogo mazury2logo pacyfic1OSI 252 144

Czytaj więcej...

Święto Szkoły – otrzęsiny klas pierwszych

dsc 124913 listopada  2017 roku obchodziliśmy Święto Szkoły. Był to dzień w którym uczczono pamięć naszego patrona – Stanisława Staszica. Na apelu została przybliżona sylwetka Stanisława Staszica. Uczniowie klas pierwszych podczas uroczystości ślubowania zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie. Ślubowali na sztandar szkoły, że staną się godnymi jej tradycji, będą sumiennie wypełniać obowiązki ucznia oraz szanować symbolikę i tradycje szkoły.

Galeria zdjeć

Czytaj więcej...

Ja na rynku pracy: moje kompetencje i moje talenty

ja na rynkuW dniu 10-go listopada w klasie IV o profilu technik logistyk odbyło spotkanie z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy p. Adrianem Godlewskim pt. „Ja na rynku pracy: moje kompetencje i moje talenty”. Celem spotkania było: zwiększenie świadomości i wiedzy dotyczącej konsekwencji wynikających ze zmian na rynku pracy, poznanie współczesnych trendów związanych

z zapotrzebowaniem na nowe kompetencje, przedstawienie aktywnych metod poszukiwania pracy oraz form pomocy oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Organizatorem spotkania była Danuta Piękoś-Janulis.

Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości

dsc 074911 Listopada to Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  W Staszicu uczniowie uczcili ten dzień uroczystym montażem słowno-muzycznym. Przy akompaniamencie pieśni patriotycznych przedstawiono krótką historię polskiej drogi do wolności. W przedstawieniu udział wzięli uczniowie III klasy Technikum Paulina Laskowska, Tomek Sieradzki i Mateusz Laskowski. W apelu udział wzięli również Dominika Wilków i Kacper Kwiatkowski, którzy zaśpiewali piosenki patriotyczne.


Galeria zdjęć

Czytaj więcej...

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

cyberprzemoc6 listopada w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i CKU obchodziliśmy Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego. Rozpoczął się od spotkania z  Edukatorem – panem Błażejem Rafalskim. Przedstawił On cele i zadania projektu „Cyfrowobezpieczni.pl”,  zasady II edycji konkursu „Jesteśmy Cyfrowobezpieczni” oraz krótko przedyskutował podejmowane przez szkołę działania zwiększające poziom bezpieczeństwa cyfrowego.

Następnie odbyły się  warsztaty z uczniami wybranych klas, w trakcie których uczniowie wypełniali ankiety i dyskutowali o realnych zagrożeniach, z którymi spotkali się lub mogą spotkać się w Internecie.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook