ZSZ Staszic CKU Ostroda - Bal karnawałowy dla dzieci
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Bal karnawałowy dla dzieci

 

dsc01061W sobotę, 16 stycznia 2016 r. w Centrum Użyteczności Publicznej odbył się bal karnawałowy dla ponad 60 dzieci, którego współorganizatorem było Koło Wolontariatu naszej szkoły.

Na początku balu, Warmińsko-Mazurski Lider Młodzieżowego Wolontariatu, Jolanta Dakowska powitała wszystkich małych gości i ich opiekunów oraz zaprosiła do wspólnej zabawy. Później były już tylko gry, tańce i dużo niespodzianek. Dzieci bawiły się wyśmienicie, a i nam wolontariuszom przypomniały się czasy dzieciństwa… W przerwach, dzieci mogły wybrać dla siebie mnóstwo zabawek oraz skorzystać z przygotowanego dla wszystkich poczęstunku. Jednak największą radość sprawiły maluchom paczki z prezentami wręczone im na zakończenie balu.

Ale zacznijmy od początku…. Aby tak duże przedsięwzięcie mogło się udać, potrzebne było zaangażowanie m.in. wielu naszych słuchaczy szkoły dla dorosłych. Już w listopadzie ogłosiliśmy zbiórkę zabawek, słodyczy i napojów. Dzięki ich ofiarności, jak też pracowników szkoły zebraliśmy duże ilości potrzebnych artykułów. Możemy śmiało stwierdzić, że stanęliśmy na wysokości zadania.

Z radością informujemy, że znaleźli się też przedsiębiorcy, którzy błyskawicznie zareagowali na nasz apel. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania za okazane wsparcie:

- Pani Esterze Lipnickiej - sklep „Marcin” przy ul. Jana Pawła II w Ostródzie,

- Prezesowi „Mistral – Karnity” Sp. z o.o.,

- Panu Bartkowi Kazimierczykowi - Biuro Rachunkowe w Miłomłynie,

- Panu Piotrowi Rybackiemu - Usługi Dźwigowe oraz sklep Biedronka w Miłomłynie.

Dziękujemy tym słuchaczom i pracownikom szkoły, którzy przekazali dary, a wolontariuszom: Dawidowi Sadowskiemu, Bożenie Liszewskiej, Edycie Filipek, Adrianowi Latkowi, Małgorzacie Woźnicy, Ewelinie Grabowskiej, Beacie Brzosce, Marioli Harazim, Tomaszowi Świątkowi z klas wydziału zaocznego (I LO, II LO, III LO, I Opiekun Medyczny, II Technik BHP) dziękujemy też za zaangażowanie i poświęcony czas. Dzięki Wam wszystkim mogliśmy sprawić wielką radość dzieciom, czego dowodem były ich zadowolone twarzyczki utrwalone na fotografiach wykonanych przez Panią Ewę Kowalską, której również dziękujemy.

                                                                                         Koło Wolontariatu ZSZ i CKU

                                                                                                 Szkoły dla dorosłych

„Kto przewiezie innego człowieka swoją łodzią na drugi brzeg, sam też tam dopływa”

Jacek Walkiewicz

Galeria zdjęć

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook