Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego

dsc 097218.04.2024 roku odbyły się Klasowe Mistrzostwa Szkoły w Przeciąganiu Liny. Do turnieju zgłosiły się drużyny następujących klas: I Tfs, II Tl, III w, III ei, III Tml, IV Tl, V Tl. Niestety klasie V Tl nie udało się obronić tytułu „Mistrza Staszica”, zajęła dopiero siódme miejsce. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji wygrała niespodziewanie klasa II Tl w składzie: Szymon Wolak, Kacper Różycki, Jan Jasiński, Filip Wojciechowski, Kacper Reda, Maksym Zazvirskyi. Drugie miejsca zajęła klasa IV Tl, a podium zamknęła  klasa III Tml. Organizatorami i jednocześnie sędziami zawodów byli: Sławomir Kalwiński, Arkadiusz Stano i Marcin Żmijewski.