ZSZ Staszic CKU Ostroda - Przedsiębiorstwa w „Staszicu”
 • 1 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik mechanik, technik logistyk, ślusarz, magazynier-logistyk, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek skrawających
 • 2 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  krawiec (krawiectwo jachtowe), tapicer (tapicerstwo jachtowe), technik mechanik (budowa i projektowanie jachtów), szkutnik (patent sternika motorowodnego)
 • 3 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik logistyk, technik mechanik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, magazynier logistyk
 • 4 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  monter zabudowy i robót wykończeniowych, monter sieci i instalacji sanitarnych, dekarz
 • 5 NOWOŚCI "STASZICA"!!!
  gwarancja zatrudnienia u naszych partnerów
baner
35,10,0,50,1
25,600,60,1,2000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,0,5000
0,1,1,1,0,38,15,5,2,1,0,20,0,0

Przedsiębiorstwa w „Staszicu”

Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego to placówka, która kształci nowocześnie, odpowiadając na potrzeby przedsiębiorstw, korzystając ze swojej ponad 70-letniej tradycji. Mając na uwadze szczególną rolę pracodawców w procesie kształcenia zawodowego, „Staszic” podjął inicjatywę nawiązania ścisłej współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami, czego efektem jest podpisanie umów o współpracę na rzecz kształcenia zawodowego młodzieży, na potrzeby lokalnego rynku pracy.

Na mocy zawartych umów kształcenie zawodowe w branżowych szkołach I stopnia oraz technikach od przyszłego roku szkolnego odbywać się będzie w ścisłym powiązaniu z największymi ostródzkimi zakładami pracy w wielu branżach:

 • branża jachtowa - ( Zakład Tapicerstwa Okrętowego „Pacyfic” Edward Lech w Ostródzie, Mazury Sp.z o.o. w Ostródzie)

 

 • branża budowlana – ( Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „EKOBUD” Sp. z o.o. w Ostródzie )

 

 • branża logistyczna i przetwórstwa mięsa - (OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny Górka , Animex Foods Sp. z o. o. sp. k. Oddział w Morlinach)

 

 • branża mechaniczno – elektryczna - (zakłady rzemieślnicze, Intek Lubawa, WSO Ostróda, PHUP BART Antoni Bartnik oddział w Ostródzie)

 

 • branża motoryzacyjna – (Auto Land Polska S.A. filia w Ostródzie, zakłady rzemieślnicze)

 

 

Wycieczki zawodowe i wizyty studyjne w zakładach, możliwość odbywania zajęć praktycznych oraz praktyk zawodowych, fundusze stypendialne, gwarancja zatrudnienia po ukończeniu kształcenia w nowoczesnych zakładach oraz wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa, wiedzy i doświadczenia pracowników to najważniejsze, ale nie jedyne formy współpracy, w ramach której, najwięcej zyskuje uczeń nabywając umiejętności praktyczne w rzeczywistym środowisku pracy.

Już wkrótce informacje o nowych kierunkach kształcenia w „Staszicu” na rok szkolny 2018/19.

Copyright © 2018. ZSZ Staszic CKU Rights Reserved.


Facebook